Монтаж та обслуговування пристроїв блискавкозахисту

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
molniezashita
 
номери телефонів: (057) 343-65-66, 067 574 91 40
 

zaxust

Блискавка - це некерована природна стихія, яка несе серйозну загрозу життю людей та їхньому майну. На території України щорічно відбувається близько 3500 пожеж спричинених ударом блискавки. Водночас щорічно гинуть сотні людей, а матеріальний збиток спричинений блискавками, оцінюється в понад 1 млрд. грн.

Для захисту людей, майна і споруд в цілому від наслідків потрапляння блискавки, необхідно звернути увагу на комплексну систему блискавкозахисту від нашої компанії, бо встановлення блискавковідводу із заземленням вирішує завдання тільки наполовину. Не менш важливо — убезпечити електроприлади й уникнути пожежі, встановивши обмежувачі перенапруги та пристрої захисту від імпульсних перенапруг.

Згідно з вимогами українського законодавства, обладнання системою блискавкозахисту будівель і споруд під час будівництва - обов'язкова процедура.

Профілактика - найкращий захист від блискавки.

kruwa2

Компанія КП «Харківспецсервіс» виконує весь комплекс робіт з побудови систем захисту від блискавок «під ключ» на будь-яких об'єктах житлового, промислового та торгово-складського призначення, а саме:

  • обстеження об'єкта, 
  • узгодження та підготовка технічного завдання, 
  • опрацювання та погодження проєктної документації у всіх необхідних інстанціях, 
  • постачанняа та монтаж сучасного високоякісного обладнання,  
  • паспортизація та введення в експлуатацію, 
  • гарантійне і післягарантійне технічне обстеження.

 kruwaНаша компанія виконає проєкт пристрою блискавкозахисту, враховуючи особливості вашої споруди та ґрунту. Матеріали та обладнання, які застосовує наша компанія, дають змогу отримати надійні й довговічні (термін експлуатації більше ніж 30 років) системи блискавкозахисту та заземлення з повною відповідністю вимогам ДСТУ.

Наші співробітники мають чималий досвід проєктування та монтажу систем блискавкозахисту, заземлення на різних об'єктах: пасажирський термінал Харківського аеропорту, стадіон «Металіст», ТРЦ «Французький бульвар», ТРЦ «МАГЕЛАН», торгові центри «КЛАСС», «РОСТ», «АТБ», тютюнова фабрика «Філіп Морріс» та інші.

За 17 років роботи на ринку, наша компанія заслужила репутацію надійного виконавця! 

© 2023 ХарківСпецСервіс. Усі права захищені.